ORDER NOW

GENÇ SÜRÜCÜ EĞİTİMİ

Teorik olarak direksiyon dersi almış ancak, pratikte direksiyon eğitimini almamış ya da çok az almış olan, sürücüler için geliştirmiş olduğumuz genç sürücü eğitimi programı, siz mükemmelleşinceye kadar devam edecektir.

Mevcut Genç Sürücü Eğitim Programımız

  • Hafta Sonu Kurs Programı
  • Hafta İçi Kurs Programı
  • Kişiye Özel Şekillenen Kurslar
  • Komple Kurs ve Ek Çalışma Saatleri
Book Program now

Eğitim Programımıza Genel Bir Bakış

Herhangi bir şekilde kursa devam eden ya da bir kursu tamamlamış olan tüm sürücüler, eğitim programımıza dahil olabilir. Sürücü kabiliyetini geliştirmek isteyenler için tüm şartları oluşturuyoruz. Böylece hem kurs sınavında başarılı olmak hem de günlük hayatta nitelikli bir şekilde araç kullanmak noktasında nitelikli bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.  Temel sürücü eğitim programı sayesinde yeni araç kullanmaya başlayanlar, araç kullanma yeteneklerini geliştirmektedir.

Araç kullanırken profesyonel anlamda kendilerini geliştirmek isteyen sürücüler, özel direksiyon dersi alarak tam anlamıyla profesyonelleşmektedir. Böylece ileri sürüş kabiliyetlerini geliştirmektedir. Gerek karlı havalarda gerekse diğer kötü hava koşullarında direksiyon hakimiyetinin nasıl sağlandığına dair nitelikli bir şekilde ders alan sürücüler, çok daha güvenli bir şekilde araç trafiğine dahil olmaktadır.

Kurs saatleri tamamıyla kursiyerlerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. İsterler hafta sonu isterlerse hafta içi hatta mesai saatleri çıkışlarında dahi kurs saatleri ayarlanabilmektedir. Böylece kurs programına dahil olmak isteyen tüm kursiyerler, kendileri için en uygun seçeneği seçme özgürlüğüne sahip olmaktadır.

Programa Katılım Şartları

  • 18 yaş üstünde olmak
  • Kurs programlarımızdan birini seçmek
  • Size en uygun saat aralığını bildirmek
  • Size özel sunduğumu paketlerden birini seçmek
Register now
HAVE A QUESTION?

Phone 24/7
800-123-4567, Fax: 718-724-3312
Operating Hours
Mon-Fri: 9:00 am – 5:00 pm
Sat-Sun: 11:00 am – 16:00 pm