ORDER NOW

VİTES DEĞİŞTİRME DERSLERİ

Yeni yeni sürücü olmaya aday alan kimseler için vites değiştirmek zorlu bir süreç olarak ifade edilmektedir. Hem araç kullanırken hem de vites değiştirmek zor bir işlem olarak tanımlanmaktadır. Vites değiştirme Ders Programı, bu zorluğu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Mevcut Vites Değiştirme Eğitim Programımız

  • Hafta Sonu Kurs Programı
  • Hafta İçi Kurs Programı
  • Kişiye Özel Şekillenen Kurslar
  • Komple Kurs ve Ek Çalışma Saatleri

Book Program now

Vites Değiştirme Dersi Eğitim Programımıza Genel Bir Bakış

Vites değiştirmek, sürücüler açısından zaman zaman zor olabilmektedir. Özellikle araç kullanmaya yeni başlamış ya da başlayacak olan sürücüler için hem direksiyonu tutmak hem debriyaja basmak hem de aynı anda vites değiştirmek zor olmaktadır. Bu aşamada devreye vites değiştirme dersi eğitimi programımız girmektedir.

Vites değiştirirken nasıl davranılması gerekir, sıralama neye göre yapılmalıdır ve hızlı bir şekilde nasıl vites değiştirilir? Gibi soruların yanıtları ders programımızda yer almaktadır. Ayrıca güvenli bir şekilde nasıl vites değiştirebilirsiniz? Aracı stop etmeden nasıl vites değiştirebilirsiniz? Sorularının yanıtlarını da kurs programımızda bulmanız mümkün olmaktadır.

Alanında uzman olan ve ileri seviyede sürüş kabiliyetine sahip direksiyon dersi öğretmenlerimiz, talebe göre tam zamanlı olarak dahi özel ders verebilmektedir. Böylece hem pratik vites değiştirme konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz hem de sürüş kabiliyetinizi bir seviye daha arttırabilirsiniz.

Vites değiştirme dersine dair ayrıntılı bir şekilde ders programı oluşturuyoruz. Böylece araç kullanırken karşılaşılması muhtemel tüm olasılıklarda nasıl hareket etmeniz konusunda sizlere tecrübe kazandırıyoruz.

Programa Katılım Şartları

  • 18 yaş üstünde olmak
  • Kurs programlarımızdan birini seçmek
  • Size en uygun saat aralığını bildirmek
  • Size özel sunduğumu paketlerden birini seçmek
Register now
HAVE A QUESTION?

Phone 24/7
800-123-4567, Fax: 718-724-3312
Operating Hours
Mon-Fri: 9:00 am – 5:00 pm
Sat-Sun: 11:00 am – 16:00 pm